Wieczór Kawalerski

Wieczór kawalerski zwykle kojarzy się z występami tancerek erotycznych: to dobre skojarzenie, ale nie zawsze. Większość kawalerskich pozostawia jednak pewien niedosyt. Taniec nie jest profesjonalny, więc wygląda dużo gorzej niż na zdjęciach i filmach, które znasz z sieci.

Striptizerka (11)

Wieczór kawalerski w domu

W domu naprawdę można urządzić świetny wieczór kawalerski. Dobry alkohol, a nie najgorsza wódka, profesjonalny striptiz i żadnego telewizora. Odpowiednia sceneria, właściwie dobrana muzyka oraz – co chyba oczywiste – umiejętności tancerki, potrafią rozbudzić nawet najbardziej zaspanego faceta. Często powtarzany błąd polega na tym, że kawalerski w zasadzie nie jest przygotowywany. Tylko pozwalamy mu rozwijać się spontanicznie. Jeśli impreza ma zapaść w pamięć i to pozytywnie, to tak być nie może. Dobry wieczór kawalerski musi być przygotowany. Zaczynamy zabawę mniej więcej o tej i o tej godzinie. W planie mamy to i tamto. Na dziesiątą przychodzą na jakiś czas tancerki erotyczne. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wielkiej wtopy w wieczorze, który ma być ukoronowaniem wolności i jej najbardziej wyraźnym symbolem.

Wieczór kawalerski w klubie

Wycieczka po klubach to dość popularny model organizacji wieczorów kawalerskich. Drinki rozcieńczane wodą, kiepski striptiz i brak jakiejkolwiek możliwości wyboru charakteru imprezy. Tak wygląda przeciętny wieczór kawalerski w klubie. Żeby miało to ręce i nogi, opłaca się wynająć salkę VIP. Drinki robione przy stoliku, zadbać o własne nagłośnienie, jakieś przekąski i profesjonalny striptiz. Większość dobrych klubów nie robi żadnych problemów, jeśli będziecie chcieli, żeby wystąpiły wybrane przez was dziewczyny.

Odpowiedni poziom erotyki, pokaz zgrany z muzyką i światłem to coś, co zdecydowanie uatrakcyjni kawalerski i więcej już nie musicie biegać po różnych klubach. Niektórzy mówią, że to po to, żeby się z każdym pożegnać. Ale zdecydowanie częściej chodzi tylko o to, żeby wreszcie znaleźć miejsce, które nie jest beznadziejne. W końcu kawalerski to nie jest zwykła piątkowa impreza, tylko dobrze przygotowany, jedyny w swoim rodzaju wieczór.

Pomysł to podstawa

Być może słyszałeś opinię, że striptiz nie każdemu facetowi pasuje. To nie jest prawdą, natomiast faktem jest, że jeśli taniec jest przygotowany kiepsko, tancerka nie umie go dobrze wykonać, a charakter pokazu nie trafia w gusta publiczności, to niewiele może pomóc. Dlatego właśnie na wieczór kawalerski warto zaprosić najlepsze tancerki. One będą w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających panów. Takich dziewczyn nie znajdziesz jednak w klubach „na etacie”.

Zobacz również: Striptiz damski

Galeria

Striptiz damski (1)Striptiz damski (2)Striptiz damski (3)Striptiz damski (4)Striptiz damski (5)Striptiz damski (6)Striptiz damski (7)Striptiz damski (8)Striptiz damski (9)Striptiz damski (10)Striptiz damski (11)Striptiz damski (12) Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (5)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (4)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (3)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (1)