Striptiz damski

Striptiz damski to sztuka nie tak prosta, jak się ją zwykle przedstawia. Cały pokaz składa się z wielu elementów, których wzajemne połączenie tworzy niezwykły klimat. Wszytko to sprawia, że emocje sięgają zenitu, a wyobraźnia rozpalana jest do białości.

Tancerka erotyczna (8)

Striptiz damski to więcej niż rozbieranie po pierwsze:

Tancerka musi mieć idealna figurę, ale to przecież nie wystarczy. Płynność ruchów, nasycenie ich erotyzmem, umiejętność zagrania na emocjach tylko dzięki zrzucaniu kolejnych sztuk odzieży to coś więcej niż rozbieranie się. Da się tego nauczyć, ale predyspozycje trzeba po prostu mieć. Tancerki w klubach najczęściej nie są odpowiednio wprawione w tej sztuce i pokaz wprawdzie aż kipi od erotyki. Ale brakuje mu tego „czegoś”, co tworzy atmosferę i sprawia, że pokaz jest naprawdę niepowtarzalny.

Strój

Mogłoby się wydawać, że akurat jeśli chodzi o striptiz, to strój ma znaczenie drugorzędne, ale to nieprawda. Choć trudno tu ominąć temat fetyszy, to przecież każdy facet ma jakieś swoje fantazje. Pokaz, który uwzględni przynajmniej ich elementy, będzie zdecydowanie lepszy i uzyska nutę niepowtarzalności. Nie jest bez znaczenia, co zdejmuje z siebie striptizerka – strój jest ważniejszy, niż się zwykle uważa. Oczywiście najlepsze striptizerki nawet w gorszym stroju potrafią naprawdę podniecić. Nie da się ukryć, że dopiero doskonały wybór stroju może zapewnić całemu pokazowi charakter, o który Ci chodzi.

Muzyka i światło do striptizu

Muzyka i światło pozwalają wydobyć z pokazu jeszcze więcej. Striptiz damski może być mniej lub bardziej wysublimowany. Właśnie za te delikatne różnice, które decydują o ocenie całego występu, odpowiada oprawa dźwiękowa i świetlna. Odpowiednio skoordynowana muzyka, efekty świetlne sprawiają, że każdy ruch striptizerki jest podkreślony. Otrzymuje pewną głębię, która wydobywa na światło dzienne jeszcze więcej erotyki, niezapomnianych wrażeń.

Striptiz damski – Miejsce

To niby oczywiste: inaczej wygląda striptiz damski w domu, gdzie nie ma na przykład możliwości użycia reflektorów czy zadymiarki, a inaczej w klubie z dźwiękiem przestrzennym, doskonałym oświetleniem i sporą przestrzenią. Nie jest jednak tak, że każdy klub jest z automatu lepszym miejscem – starannie przygotowany striptiz w domu jest lepszy od kiepskiego pokazu w podrzędnym klubie. Oczywiście gadżety, akcesoria i „scenografia” odgrywają w każdym pokazie sporą rolę, ale łatwiej zastąpić właśnie je, a nie profesjonalną striptizerkę. Właśnie dlatego, jeśli nie możesz wynająć dobrego klubu, zdecyduj się na to aby striptizerka pojawiła się w Twoim domu.

Striptizerka na wieczór kawalerski

Galeria

Striptiz damski (1)Striptiz damski (2)Striptiz damski (3)Striptiz damski (4)Striptiz damski (5)Striptiz damski (6)Striptiz damski (7)Striptiz damski (8)Striptiz damski (9)Striptiz damski (10)Striptiz damski (11)Striptiz damski (12) Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (5)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (4)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (3)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (1)

Skontaktuj się z nami!