Striptizerka Kraków – Wieczór kawalerski w Krakowie

Striptizerka na wieczór kawalerski Kraków

Striptizerka Krakówstriptizerka na wieczór kawalerski Kraków. Kraków jest miastem, które na tle nie tylko polskich, ale i europejskich wyróżnia się olbrzymią ilością klubów i pubów. A mimo wszystko organizacja tu dobrego wieczoru kawalerskiego nastręcza niemałych trudności. Może właśnie dlatego, że runda po lokalach wydaje się tu łatwizną, wiele osób nawet nie planuje, jak ten wieczór spędzić. A to błąd najpoważniejszy z możliwych.

Wieczór kawalerski w domu?

Wieczór kawalerski w domu to kiepski pomysł. Jedna osoba poczuje się jak u siebie, a pozostałe muszą się ścisnąć w niedużym pokoju, który nie zapewnia żadnych rozrywek. Wódka z Biedronki i chipsy z Lidla wcale nie poprawiają atmosfery, czemu zresztą nie można się dziwić. Striptizerka? Jasne. Niestety takie domówki w większości obsługiwane są przez licealistki, które o tańcu erotycznym wiedzą tyle, ile podejrzą w teledyskach. Czyli zdecydowanie za mało, żeby taka impreza mogła się rozruszać.

Zgoda – przy odrobinie szczęścia i wielkim wysiłku można zorganizować wieczór kawalerski w formie domówki, ale zwykle tancerka erotyczna nie będzie mogła pokazać, na co ją stać, a impreza pewnie i tak koniec końców dojdzie do finału w chwili wizyty patrolu straży miejskiej. Też mi rozrywka. Lepiej przygotować wypad do klubu, z naciskiem na słowo „przygotować”.

Kawalerski bez striptizu nie istnieje

Ostatnie lata przyniosły dziwną modę na organizację kawalerskiego bez wódki i bez striptizu. W zasadzie to, że bez wódki, to w Krakowie norma. Większość barmanów leje wodę, a nie wódkę, więc jeśli nie zamówisz butelki na stolik, to i tak masz bezalkoholową imprezę. Striptizerki jednak w kieszeni nie przemycisz. Dziewczyny, które etatowo tańczą w klubach, są – co się będziemy oszukiwać – kiepskie. Pokaz wygląda tak samo co wieczór (albo przynajmniej co tydzień, bo gdzieniegdzie striptiz pokazywany jest tylko dwa razy w tygodniu).

Plus dla właścicieli klubów, którzy w przeważającej większości nie mają nic przeciwko temu, żeby na imprezach zamkniętych występowały tancerki z zewnątrz. Striptizerka na wieczór kawalerski wpada na imprezę na przykład na godzinę i ze dwa pokazy, a każdy świetnie przygotowany, i kawalerski od razu wygląda zupełnie inaczej. Nie trzeba chyba dodawać, że znacznie lepiej.

Między striptizem a tańcem

Już wykonanie striptizu tak, żeby naprawdę pobudzić gości, jest wyzwaniem nie lada, a dobry taniec erotyczny jest parę razy trudniejszy. Dziewczyny, które odwiedzają kluby, swoje show przygotowują naprawdę długo. To nie tylko kwestia dogadania kostiumu i poznania charakteru imprezy, ale też wyczucia, co się może gościom spodobać.

Powiedzmy wprost: nie każdy striptiz będzie dobry. Nie chodzi przecież o to, żeby striptizerka po prostu pozbyła się ubrań, to nie szatnia. Chodzi o to, w jaki sposób się ten show prezentuje. Można by pewnie nawet pokusić się o spisanie jakiejś teorii tańca erotycznego, tylko po co? Striptizerka musi to czuć, a nie „uczyć się”. Dlaczego? Dlatego, że paradoksalnie w najlepiej przygotowanym show zawsze jest sporo miejsca na improwizację.

Etatowe striptizerki już nie potrafią eksperymentować. Każdy ich występ wygląda dokładnie tak samo i jeśli widziałeś takich już parę, to nic dziwnego, że nie masz już ochoty na kolejny striptiz w takim nędznym wykonaniu. Można jednak imprezę ożywić, jeśli się wie, jak to zrobić.

Kawalerski bez pamięci

Jeśli dogadasz się z dobrą tancerką erotyczną na wieczór kawalerski, to nawalenie się do nieprzytomności będzie fatalnym pomysłem. Dziewczyna przygotuje taki show, że luka w pamięci będzie po raz pierwszy w życiu tak potwornie przykra. No dobra, zawsze można zorganizować jakąś inną imprezę ze striptizem, bo dobra tancerka nie wykonuje dwa razy tego samego programu, ale nie oszukujmy się – fajnie byłoby zapamiętać kawalerski dobrego kumpla. Tego jednak nie osiągniesz, jeśli nie przygotujesz imprezy tak, jak należy. Powiedzmy wprost – jeśli chcesz się bawić, to standard, jaki znajdziesz w krakowskich klubach, prawdopodobnie nie wystarczy.

Zobacz również: Striptizerka Łódź

Tel: +48 500 59 19 59

E-mail: showgirls@tancerkaerotyczna.pl