Striptizerka Wrocław – Wieczór kawalerski we Wrocławiu

Striptizerka na wieczór kawalerski Wrocław

Striptizerka WrocławStriptizerka na wieczór kawalerski Wrocław. Zadanie bojowe: zorganizuj wieczór kawalerski we Wrocławiu. Żaden wyczyn, bo miasto jest pełne klubów, ogłoszeń tancerek erotycznych jest od groma, a wódka znajdzie się wszędzie. Jeśli taki masz plan, to weź się poddaj i odstąp obowiązek przygotowania imprezy komuś bardziej ogarniętemu. Jest jeszcze drugie wyjście: weź i ogarnij sam. Czyli nie „jakiś” klub, tylko przemyśl, dokąd pójdziecie. Nie „jakaś wódka”, bo Geroyem to sobie można suchy chleb przed telewizorem w czasie postu popijać, no i nie „jakaś tancerka”, bo się zaraz przekonasz, że nawet dziewczyna tracąca ubrania może być nudnym widokiem.

Znasz Nati?

Jeśli nie, to istnieje spora szansa, że po prostu rzadko bywasz na kawalerskich. Nic straconego, nadgonisz. Może gdzieś obiło ci się o uszy, że striptiz dziś cieszy się coraz mniejszą popularnością. To będzie prawda. Ale nie dlatego, że jest złym pomysłem. Po prostu taniec erotyczny w wykonaniu może i zgrabnych dziewczyn, ale takich, które nie mają pojęcia o tym, jak się ruszać, jak zbudować napięcie i wykorzystać chwilę, jest po prostu do bani. O, takie coś, do czego tania wódka będzie potrzebna, żeby zapomnieć. Ale dobry striptiz nie jest zły! Tyle że dobry to nie tylko zrzucenie ubrań przy jakimś łamańcu na stole. Zresztą nam trudno się wypowiadać w kwestiach technicznych, bo od cudów jest Nati. Dziewczyna, która zbudowana jest tak, że Afrodyta ze wstydu włazi z powrotem w te swoje fale, a rusza się tak, że… No cóż, sam poczujesz.

Wieczór kawalerski z Nati

Wiesz, jaki jest najczęstszy błąd przy poszukiwaniu dziewczyny, która wykona doskonały show erotyczny? Wiara w to, że jak zamówisz imprezę w klubie, to jego właściciel taką ci znajdzie. Nie znajdzie. Jeśli w to wierzysz, to usiądź i czekaj na świętego Mikołaja, bo w niego pewnie też jeszcze wierzysz. Najlepsze tancerki erotyczne nie pracują we Wrocławiu w jednym klubie. To nie ta klasa, więc jeśli chcesz zapewnić kumplowi (no i całej waszej reszcie) wieczór, o którym nie da się zapomnieć, zadzwoń po Nati.

Erotyka i estetyka

Erotyka i estetyka muszą iść ze sobą w parze. Powiedzmy to wprost: wypięcie tyłka nie jest tańcem erotycznym. Ten składa się – zaskoczenie! – z figur, ma rytm, na tempo, ma swoją akcję. Taniec, to taniec i ten erotyczny też ma pewne zasady. Kati swoje występy planuje. Pozna twoje oczekiwania, dowie się, czego tak naprawdę chcesz, na co liczysz i z tego ułoży swój scenariusz. Jak? Mniejsza, to szczegóły techniczne. Ty zobaczysz efekt jej pracy, ale pracy, która sprawia jej autentyczną przyjemność. Czegoś takiego nie da się złożyć tylko z poczucia obowiązku.

Wiedz jedno:

Wiedz jedno: masz tylko jedną okazję, żeby przygotować dobry kawalerski. Jak zawalisz, to wszyscy będą mieli ci za złe, ty zresztą sam też pewnie będziesz na siebie wściekły i wiesz co? Słusznie. To w sumie nie taka trudna sprawa, jeśli po prostu nie olejesz tego, co ważne, postarasz się znaleźć ciekawe rozwiązanie, to na pewno się uda. Nawiasem mówiąc, nie ma takiej imprezy, której nie uratuje dobra striptizerka na wieczór kawalerski, a gdzie taką znajdziesz, to już chyba wiesz.

Czyli mamy to ustawione?

Czyli mamy to ustawione? Zapisujesz numer do Nati z Wrocławia, dzwonisz, mówisz, czego chcesz (albo piszesz, też się da), ustalamy godzinę, datę i miejsce. Tyle – striptiz masz załatwiony, i to taki, od którego można się uzależnić.

Zobacz również: Striptizerka Warszawa

Tel: +48 500 59 19 59

E-mail: showgirls@tancerkaerotyczna.pl