Striptizerka

Striptizerka i jej angażowanie na męskie wieczory nie jest niczym nowym. Niestety popularność tego rodzaju rozrywek przełożyła się na to, że zajęcia wprawiania panów w dobry nastrój ima się coraz więcej pań, które jednak nieczęsto potrafią zrobić to profesjonalnie.

Striptizerka (2)

Striptizerka – popularne, ale kiepskie? Profesjonalizm jest w tym fachu najważniejszy

Ktoś, kto spojrzy na występ striptizerki wybranej losowo z grona pań uprawiających ten zawód na pewno przyzna, że słowo „strip” znajduje w performansach pełne uzasadnienie, ale już jeśli chodzi o „tease”, czyli drażnienie i pobudzanie, to rzeczywistość często prowadzi do sromotnego zawodu. Profesjonalne występy striptizerek są przygotowanymi pod każdym względem pokazami. Striptizerka jest osobą, która potrafi pobudzić każdego faceta, ale to przede wszystkim dlatego, że jej pokaz jest przygotowany z każdej strony: ruchy, muzyka, tempo pokazu, strój – to wszystko wpływa na całościową ocenę występu.

Unikać marnych występów

Jednego można być niemal całkowicie pewnym. Jeśli w jakimś klubie pracuje powiedzmy 8 czy 10 tancerek, to siłą rzeczy nie można spodziewać się oszałamiającego pokazu. Najlepsze striptizerki zresztą rzadko wiążą się na stałe z jednym klubem czy barem. Większość z nich pracuje dla jednej firmy, która może pokaz zorganizować praktycznie wszędzie. Wprawdzie cena organizacji profesjonalnego pokazu jest wyższa niż cena wstępu do klubu. Ale warto wziąć pod uwagę, że większość publiczności wyrabia sobie opinię na temat profesjonalnego striptizu dzięki barwnym i epatującym erotyzmem reklamom na stronach internetowych. Jeśli dynamiczna rzeczywistość jest mniej imponująca niż statyczna fotografia, to trudno raczej o dobrą ocenę. Dobre grupy striptizerek mają i fanpage na Facebooku, i własną stronę internetową, i rozbudowaną galerię. Jeśli striptizerka nie chce chwalić się swoimi umiejętnościami, dość prawdopodobne jest, że po prostu umiarkowanie ma czym.

Profesjonalny taniec – kto będzie zadowolony?

Nie ma faceta, który nie chciałby obejrzeć profesjonalnie przygotowanego występu striptizerek. Niektórzy po prostu jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, jaką może to dać przyjemność. O ile kiepskie występy można przeznaczyć tylko dla facetów, którzy mają już mocno w czubie. O tyle występ profesjonalny jest przeznaczony dla kogoś, kto może go docenić za nutę erotyki. Docenić za wysiłek włożony w profesjonalne przygotowanie występu pod innymi względami. Damski striptiz to przecież coś więcej niż rozebranie się. To prawdziwa sztuka.

Zobacz również: Wieczór kawalerski

Galeria

Striptiz damski (1)Striptiz damski (2)Striptiz damski (3)Striptiz damski (4)Striptiz damski (5)Striptiz damski (6)Striptiz damski (7)Striptiz damski (8)Striptiz damski (9)Striptiz damski (10)Striptiz damski (11)Striptiz damski (12) Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (5)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (4)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (3)Striptizerka na wieczór kawalerski Olivia (1)